KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229194
nr 1522 9194
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, barn. Olja på duk, 68x33 cm, yttermått inklusive ram: 84x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:43:00
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)